Zapisz się na Webinar: AI w marketingu – 19 czerwca, godz. 19:00

BEZPŁATNY WEBINAR

Jak w praktyce wykorzystać sztuczną inteligencję w działaniach marketingowych

Odkryj, jak AI może zrewolucjonizować Twoje działania marketingowe i wynieść Twoją firmę na wyższy poziom.

Krzysztof Gonet

19.06.2024

Data webinaru

19:00

Start Webinaru

LIVE

Praktyczna szkolenie

Koniec zapisów za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Czego się dowiesz

Dodatkowo otrzymasz

Dla kogo jest webinar?

Dla przedsiębiorców

Jeśli jesteś właścicielem firmy i chcesz wprowadzać nowoczesne rozwiązania, które pomogą Ci wyprzedzić konkurencję, ten webinar jest dla Ciebie. Pokażemy Ci, jak wykorzystać sztuczną inteligencję do automatyzacji marketingu, oszczędzania czasu i zwiększenia efektywności. Dzięki AI nie będziesz musiał delegować zadań do agencji, co pozwoli Ci lepiej kontrolować procesy i obniżyć koszty. Skup się na strategicznym rozwoju swojej firmy i maksymalizowaniu zysków, korzystając z nowoczesnych narzędzi marketingowych.

Dla Frelancerów

Jeśli jesteś freelancerem, który chce wyróżnić się na rynku i zdobywać więcej klientów, ten webinar jest dla ciebie. Dowiesz się, jak AI może pomóc Ci automatyzować rutynowe zadania i tworzyć wysokiej jakości treści szybciej niż kiedykolwiek. Dowiesz się, jak wykorzystać sztuczną inteligencję, aby pracować mądrzej, nie ciężej, co pozwoli Ci skupić się na rozwoju swojej kariery i zwiększaniu dochodów.

Szkolenie poprowadzi

Krzysztof Gonet

Specjalista marketingu internetowego i nowych technologii. Założyciel kanału YouTube NetGonet. (ponad 29000 subskrybentów).Twórca kursów online. W swoich praktycznych poradnikach i szkoleniach dzieli się wiedzą na temat wykorzystania najnowszych technologii oraz AI, w biznesie i marketingu.

Misją Krzysztofa jest wspieranie przedsiębiorców w rozwijaniu ich biznesów, dostarczając im narzędzi i wiedzy niezbędnej do osiągnięcia sukcesu.

Zapisz się na webinar i odkryj jak AI może zrewolucjonizować Twój marketing

Koniec zapisów za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

© netgonet.pl 2024 Polityka prywatności