Oferta przedsprzedażowa dostępna tylko do 26.06.2024

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Obejrzyj powtórkę webinaru

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu i zaoszczędzić 5 godzin

bez wiedzy technicznej

Spis treści

Nagranie dostępne do wtorku

Nagranie powtórki zniknie za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

OFERTA PRZEDSPRZEDAŻOWA NOWEGO KURSU!

Oto wszystko, co otrzymasz, kiedy zapiszesz się na kurs​

Łączna wartość: 12100 zł
Zainwestuj tylko: 1297 brutto

Oferta przedsprzedażowa dostępna tylko do 26.06.2024

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Masz pytania o szkolenie? Skontaktuj się z nami:

kontakt@netgonet.pl

Opinie o poprzednich kursach i instruktorach

"Szkolenie prowadzone przez Macieja to bardzo dobry wstęp do procesu wprowadzania innowacji w postaci AI do organizacji. Jego głęboka wiedza i umiejętność przekazywania trudnych tematów w sposób przystępny uczyniły kurs niezapomnianym doświadczeniem. Polecam każdemu przedsiębiorcy, kto chce zrozumieć potencjał sztucznej inteligencji."
Patryk Płoszaj
CEO Eatzon, CEO RDB Group
“Maciej jest człowiekiem, który waży słowa i zdobywa zaufanie. Jego szkolenie w dziedzinie AI wprowadziło niezbędne podstawy , które pomogły mi zrozumieć potencjał tych rozwiązań. Dzięki niemu nabraliśmy przekonania, że AI może naprawdę przynieść korzyści naszej firmie. Polecam to szkolenie."
Marek Rostkowski
Właściciel Omida
Prezent świąteczny w postaci kursu "ChatGPT w biznesie i marketingu" to prezent z kategorii tych, których nie chcesz zwracać! Pracuję w copywritingu przeszło 10 lat, od roku testuję możliwości narzędzia ChatGPT i kiedy myślałam że już potrafię - odpaliłam kurs od NetGonet i przekonałam się, jak wiele nauki o narzędziach AI jeszcze przede mną. Tematyka kursu jest uporządkowana, podzielona na sekcje oraz mini lekcje trwające kilka minut, dzięki czemu cała zawarta w nich wiedza jest skondensowana do meritum, bez lania wody. Krzysztof bardzo precyzyjnie, ale też prostym, jasnym językiem mówi o poszczególnych zagadnieniach, wszystko opierając na przykładach. Polecam po każdej mini lekcji od razu przetestować nabytą wiedzę, aby ją utrwalić. Co dał mi kurs? Korzystając z porad Krzysztofa znacząco udoskonaliłam umiejętność tworzenia promptów, wzbogaciłam swój ChatGPT o przydatne wtyczki i rozszerzenia (o których nie miałam wcześniej pojęcia) oraz przyspieszyłam moją pracę w samym narzędziu, przy tworzeniu treści nie tylko na blogi firmowe czy strony www, ale też do SoMe i email marketingu. Zdecydowanie POLECAM!
Opinie do kursu ChatGPT Marta
Marta Osuch
Copywriter martaosuch.pl | Specjalista ds. Tworzenia i Monetyzacji Treści
“Nigdy nie myślałem, że tematyka AI może być tak fascynująca, dopóki nie wziąłem udziału w kursie Macieja. Jego zdolność do tłumaczenia skomplikowanych zagadnień na zrozumiały język jest imponująca. Dzięki temu kursowi poczułem, że AI może być naprawdę dostępne i użyteczne dla przedsiębiorców."
Bartłomiej Glinka
Właściciel Omida
Patryk Płoszaj
CEO Eatzon
Cześć, wykupiłem od Ciebie kurs à propos czatu GPT. Mimo że w ostatnim czasie korzystam z 10-20 kursów rocznie, to Twój kurs to ścisłe top. Na pewno skorzystam z przyszłości z Twoich kursów i też mam nadzieję, że będziesz uaktualniał kurs chatu gpt jak tylko pojawią się nowe możliwości. Temat sztucznej inteligencji był mi całkiem dobrze znany, a mimo to wyniosłem z tego kursu bardzo dużo.
Kamil R.
Copywriter
Kurs Chat GPT był dla mnie bardzo przydatny. Wiedza w nim zawarta przydaje mi się zarówno w działaniach biznesowych oraz prywatnych. Poznanie pełnego potencjału czata GPT optymalizuje pracę. Świetnie, że w kursie omówione są również inne rozwiązania oparte o AI, które uzupełniają wykorzystanie czata GPT oraz pozwalają lepiej zrozumieć, jak różne technologie mogą być wykorzystane w praktyce. Lekcje są łatwe do przyswojenia, a informacje są konkretne i interesujące. Dziękuję za ten kurs i bardzo go polecam.
Magdalena J. Dietetyk:
Dietetyk
netgonet.pl 2024 | Polityka prywatności | Regulamin sklepu