Chat GPT kurs online

WYKORZYSTAJ AI W BIZNESIE I MARKETINGU JUŻ DZIŚ

Pokażę Ci jak wykorzystać ChatGPT i sztuczną inteligencję w biznesie i marketingu.

Dzięki temu:

Dla kogo jest ten kurs?

Przedsiębiorcy / Freelancerzy

Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub freelancerem, ten kurs jest dla Ciebie! Dzięki sztucznej inteligencji i konkretnym narzędziom, które poznasz podczas kursu, będziesz mógł zoptymalizować swoje procesy biznesowe i zwiększyć swoją skuteczność. Dowiesz się, jak wykorzystać Chat GPT w tworzeniu nowych produktów i usług, do optymalizacji działań i marketingu. 

Pracownicy marketingu

Jeśli pracujesz w marketingu, kurs  jest dla Ciebie niezbędny! Dowiesz się, jak wykorzystać Chat GPT w prowadzeniu kampanii reklamowych, email marketingu, tworzenia filmów i reklam. Poczas kursu pokażę Ci jak wykorzystać ChatGPT w Twojej codziennej pracy. Poznasz również kilka narzędzi, które są niezbędne w dzisiejszych czasach dla każdego marketera.

Asystentki / Asystenci

Jeśli jesteś asystentką, kurs to doskonałe uzupełnienie Twoich umiejętności. Dowiesz się, jak wykorzystać Chat GPT w codziennej pracy, w odpowiedzi na maile, chaty i wiele innych form komunikacji. Nauczysz się, jak wykorzystać narzędzia sztucznej inteligencji, aby zoptymalizować swoją pracę i oszczędzić mnóstwo czasu. 

Oto wszystko, co otrzymasz, kiedy zapiszesz się na kurs ChatGPT

Opinie kursantów

„Kurs "Chat GPT - Jak wykorzystać AI w biznesie i życiu" nie tylko dostarczył mi wartościowej wiedzy, ale również zainspirował mnie do działania! Po ukończeniu kursu, zacząłem pracować nad dwoma projektami z wykorzystaniem AI, które pozwolają mi zoptymalizować moją pracę i przyspieszyć rozwój mojego biznesu. Jestem bardzo zadowolony z tego, jak ten kurs pomógł mi w wykorzystaniu narzędzi sztucznej inteligencji w praktyce i gorąco polecam go każdemu, kto chce nauczyć się wykorzystywać AI w swojej pracy i życiu.”
Chat GPT Kurs opinie
Łukasz Łukowski
CSMO, STORDIS
Kurs dotyczący Chat GPT okazał się bardzo wartościowy i przyniósł wymierne korzyści w moim biznesie online. Kurs został przygotowany bardzo profesjonalnie i czytelnie. Przyspieszył moją pracę kilkukrotnie, a i tak czuję, że to nie jest maks możliwości. Dzięki kursowi zyskałem mnóstwo dodatkowego czasu i jestem w stanie zrealizować więcej projektów. To automatycznie przełoży się na mój zarobek. Zakup kursu to była bardzo dobra decyzja. :)
Łukasz Pokropski
Twórca kursów online www.pelnakieszen.pl
Cześć, wykupiłem od Ciebie kurs à propos czatu GPT. Mimo że w ostatnim czasie korzystam z 10-20 kursów rocznie, to Twój kurs to ścisłe top. Na pewno skorzystam z przyszłości z Twoich kursów i też mam nadzieję, że będziesz uaktualniał kurs chatu gpt jak tylko pojawią się nowe możliwości. Temat sztucznej inteligencji był mi całkiem dobrze znany, a mimo to wyniosłem z tego kursu bardzo dużo.
Kamil R.
Copywriter
Kurs Chat GPT był dla mnie bardzo przydatny. Wiedza w nim zawarta przydaje mi się zarówno w działaniach biznesowych oraz prywatnych. Poznanie pełnego potencjału czata GPT optymalizuje pracę. Świetnie, że w kursie omówione są również inne rozwiązania oparte o AI, które uzupełniają wykorzystanie czata GPT oraz pozwalają lepiej zrozumieć, jak różne technologie mogą być wykorzystane w praktyce. Lekcje są łatwe do przyswojenia, a informacje są konkretne i interesujące. Dziękuję za ten kurs i bardzo go polecam.
Magdalena J. Dietetyk:
Dietetyk
W swoim kursie Krzysztof Gonet pomaga „oswoić lwa” i zaprzyjaźnić się ze sztuczną inteligencją. Inspiruje mnie do wykorzystania Chat GPT na polu mojej działalności jako przedsiębiorcy i nauczyciela. Polecam.
Piotr Kudełka
Przedsiębiorca, nauczyciel
Krzysztof w bardzo przystępny sposób przedstawił informacje dotyczące efektywnego wykorzystania czatu GPT w praktyce. Dzięki zdobytym umiejętnościom, będę mógł w przyszłości zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy. Jestem bardzo wdzięczny za wartościową wiedzę, którą nabyłem dzięki temu kursowi.
Paweł Piekarski
Przedsiębiorca odzywiajsiezdrowo.pl
Natknąłem się na reklamę na FB i od razu zdecydowałem, że warto kupić kurs. Przekonała mnie tematyka i bijący z ekranu profesjonalizm, połączony z "sympatycznością" autora :) Kurs bardzo mi się podobał. Lekcje były rzeczowe, obrazowe, łatwo przyswajalne. Dałeś nam wiele pomysłów i pokazałeś, jak je wdrożyć. Łyknąłem wszystko na raz. No i zostałem zmotywowany, tak przy okazji, do korzystania z tego narzędzia. Cieszę się, że technicznie wszystko było dobrze pomyślane. Mogłem przejść kurs sam i wygenerować certyfikat bez pytania nikogo o pomoc.
Michał Rozkrut
Pracownik korporacji
Hej, z tej strony Tomek Rosłon. Jestem współautorem projektu “Zostań Muzykiem”, w ramach którego stworzyłem kilka kursów online w zakresie nauki gry na pianinie. Codziennie Tworzę edukacyjne treści na wiele platform społecznościowych takich jak TikTok, YouTube, Instagram, Facebook i inne. Zdecydowałem się na zakup kursu Krzysztofa Goneta z kilku powodów. Posiadam jego poprzedni kurs “WordPress Elementor”, który w 100% spełnił moje oczekiwania i pomógł mi poprawić działanie mojej strony. Kiedy zobaczyłem, że Krzysztof wyprodukował coś nowego kupiłem to bez zastanowienia. Podczas prywatnych konsultacji z autorem zobaczyłem jak ogromną wiedzą dysponuje i jak szybko jest w stanie rozwiązać nowe problemy. Chciałem zyskać trochę czasu dzięki automatyzacji. Prowadzę projekt “Zostań Muzykiem” wraz z Żoną i widzę, że moglibyśmy być więksi gdybyśmy nauczyli się wykorzystać możliwości Chatu GPT. Szkoda mi czasu na samodzielne odkrywanie potencjału nowego narzędzia. Wolę skorzystać z przemyślanej wiedzy specjalisty! Kurs sprzedawany jest obecnie w zadziwiająco niskiej cenie! Jeśli tworzysz cokolwiek w internecie ciężko mi zrozumieć jak można nie chcieć nauczyć się pracy z Chatem GPT. Kurs Krzysztofa jest odpowiedzią na moje nieuświadomione potrzeby! Ponadto, kurs jest łatwy do zrozumienia, a materiały edukacyjne są dobrze zorganizowane i przejrzyste. Podsumowując… Szczerze polecam!!!
Tomek Rosłon
Właściciel firmy Zostań Muzykiem

Pokażę Ci wiele praktycznych zastosowań Chat GPT i AI w biznesie i marketingu, abyś mógł zacząć działać już dziś. Kurs składa się z krótkich praktycznych lekcji video, oraz dodatkowych materiałów, które pomogą Ci wykorzystać wiedzę w praktyce. 

Im szybciej zaczniesz korzystać z możliwości AI, tym więcej zyskasz. Dołącz do kursu i naucz się wykorzystywać Chat GPT, by zwiększyć swoje możliwości i przyspieszyć rozwój swojej firmy i kariery.

Co zawiera kurs Chat GPT w biznesie i marketingu

Moduł 1

Chat GPT wprowadzenie i obsługa

W tym module pokażę Ci jak korzystać z ChatGPT. Znajdziesz tutaj również gotowe schematy Poleceń, które możesz wykorzystać. 

Moduł 2

Chat GPT w biznesie

W tym module pokażę Ci jak wykorzystać pełny potencjał ChatGPT w różnych zastosowaniach biznesowych. Poznasz również możliwości płatnych modeli językowych. 

Moduł 3

Jak wykorzystać Chat GPT w marketingu

Pokażę Ci jak zmienić ChatGPT w Twojego pracownika działu marketingu. Poznasz gotowe schematy tworzenia treści marketingowych, które możesz wykorzystać. 

Moduł 4

Generowanie niesamowitych obrazów na podstawie tekstu.

Pokaże Ci jak możesz wykorzystać sztuczną inteligencję do tworzenia obrazów, zdjęć, grafik. A to wszystko korzystając z prostych poleceń tekstowych. 

Moduł 5

Jak zarabiać na Chat GPT i sztucznej inteligencji 5 sposobów

W tym module pokażę Ci jak zarabiać wykorzystując sztuczną inteligencję. Pokażę Ci jak krok po kroku możesz stworzyć własnego ebooka, film promocyjny a nawet kurs online. Wszystko, to bazując na AI i prostych narzędziach. 

Moduł 6

Jak wykorzystać Chat GPT w życiu prywatnym i zadowodym

W tym module poznasz w jaki sposób możesz wykorzystać sztuczną inteligencje w życiu prywatnym i zawodowym. ChatGPT może Ci pomóc w nauce języków, zrzuceniu zbędnych kilogramów i w znalezieniu pracy… 

To nie wszystko... Naprawdę chcę, aby każdy wyciągnął jak najwięcej z tego programu, więc dodatkowo otrzymasz coś jeszcze!

Oto specjalne bonusy:

Ebook ChatGPT +70 Prompts

Wraz z kursem otrzymasz E-booka, który zawiera ponad 70 gotowych formuł zapytań. Możesz je wykorzystać, aby przyspieszyć swoją pracę z ChatGPT. Formuły zostały podzielone na 7 kategorii:

Biznes, Marketing i Media społecznościowe, Produktywność, Wideo marketing, SEO, Copywriting Generowanie dokumentów. 

Wystarczy, że skopiujesz i wkleisz daną formułę do Chata i gotowe.

Lista + 20 najlepszych narzędzi AI w biznesie i marketingu

Otrzymasz listę ponad 20 narzędzi AI, które możesz wykorzystać w Twoich działaniach biznesowo marketingowych. Dzięki nim będziesz mógł przyspieszyć swoją pracę w różnych i zautomatyzować niektóre procesy firmowo – marketingowe.

Certyfikat ukończenia szkolenia

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia w formie PDF. Będzie, to świetne potwierdzenie nowo zdobytych umiejętności. Dzięki niemu możesz 

Dołącz do kursu już dziś

Chat GPT w biznesie i marketingu

Zacznij już teraz odbierz dostęp za 97 zł

Masz 30 dni gwarancji - niczym nie ryzykujesz!

Ten kurs jest naprawdę świetnym produktem, przygotowałem cały program, abyś dostał jak najwięcej praktycznej wiedzy.

Jeśli pomimo tego zechcesz zrezygnować po zakupie – masz do tego pełne prawo i nie ponosisz żadnego ryzyka. Masz 30 dni na zwrot kursu z dowolnego powodu.

 Wystarczy, że napiszesz do mnie na kontakt@netgonet.pl, a ja zwrócę Ci  pieniądze.

Masz pytania? Mam odpowiedzi!

Dostęp do kursu otrzymasz od razu po zaksięgowaniu płatności. Dane dostępu do platformy kursowej otrzymasz na adres email, który podałeś podczas składania zamówienia. 

Cały kurs został nagrany w formie video, abyś mógł w wygodny sposób poznać cały proces. W filmach pokazuję, wszystko krok po kroku, więc nawet jeśli dopiero zaczynasz wykorzystywać nowe technologię na pewno sobie poradzisz. 

Tak, jeśli chcesz fakturę, Zaznacz checkboxa w formularzu zamówienia i uzupełnij dane.  Otrzymasz fakturę na swojego maila, po zaksięgowaniu płatności.  

CzatGPT posiada bezpłatną i płatną wersję Plus. W kursie pokazuje jego możliwości bazując właśnie na bezpłatnej wersji tego narzędzia. 

Wersja Plus na ten moment nie dodaje żadnych nowych funkcji oprócz zwiększenia szybkości odpowiedzi. 

W lekcjach dodatkowych znajdziesz również demonstracje płatnych narzędzi, jednak te lekcje są opcjonalne. 

Jeśli masz jeszcze wątpliwości napisz pytanie na temat kursu na adres kontakt@netgonet.pl 

Kurs poprowadzi dla Ciebie Krzysztof Gonet

Założyciel kanału YouTube NetGonet, na którym dzieli się praktycznymi poradnikami dotyczącymi tworzenia stron WWW oraz pozyskiwania klientów przez Internet, korzystając z nowoczesnych technologii i sztucznej inteligencji. 

Misją Krzysztofa jest pomaganie przedsiębiorcom w rozwoju ich biznesów online.

Dołącz do kursu Chat GPT już teraz i wykorzystaj potencjał ai w Twoich działanich

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.