Kurs ChatGPT w biznesie i marketingu

Wykorzystaj potencjał sztucznej inteligencji już dzisiaj!

Pokażę Ci jak wykorzystać ChatGPT i sztuczną inteligencję w biznesie i marketingu.

Dzięki temu:

Kto najbardziej skorzysta z kursu?

Przedsiębiorcy / freelancerzy

Dzięki sztucznej inteligencji zoptymalizujesz swoje procesy biznesowe i zwiększysz swoją skuteczność. Nauczysz się wykorzystywać ChatGPT do tworzenia nowych produktów, usług i prowadzenia działań marketingowych.

Pracownicy marketingu

Kurs jest niezbędny dla wszystkich pracujących w marketingu! Nauczysz się korzystać z ChatGPT w kampaniach reklamowych, email marketingu, tworzeniu filmów i reklam. Poznasz również niezbędne narzędzia, które powinien znać każdy marketer.

Asystentki / asystenci

Nauczysz się wykorzystywać ChatGPT w swojej codziennej pracy. Poznasz narzędzia sztucznej inteligencji, które pomogą zoptymalizować Twoje zadania i zaoszczędzić dużo czasu przy obsłudze klientów.
kurs chatgpt krzysztof gonet

Oto wszystko, co otrzymasz, kiedy zapiszesz się na kurs ChatGPT

Nie musisz mi wierzyć na słowo...

Sprawdź co kursanci mówią o kursie ChatGPT

„Kurs "Chat GPT - Jak wykorzystać AI w biznesie i życiu" nie tylko dostarczył mi wartościowej wiedzy, ale również zainspirował mnie do działania! Po ukończeniu kursu, zacząłem pracować nad dwoma projektami z wykorzystaniem AI, które pozwolają mi zoptymalizować moją pracę i przyspieszyć rozwój mojego biznesu. Jestem bardzo zadowolony z tego, jak ten kurs pomógł mi w wykorzystaniu narzędzi sztucznej inteligencji w praktyce i gorąco polecam go każdemu, kto chce nauczyć się wykorzystywać AI w swojej pracy i życiu.”
Chat GPT Kurs opinie
Łukasz Łukowski
CSMO, STORDIS
Kurs dotyczący Chat GPT okazał się bardzo wartościowy i przyniósł wymierne korzyści w moim biznesie online. Kurs został przygotowany bardzo profesjonalnie i czytelnie. Przyspieszył moją pracę kilkukrotnie, a i tak czuję, że to nie jest maks możliwości. Dzięki kursowi zyskałem mnóstwo dodatkowego czasu i jestem w stanie zrealizować więcej projektów. To automatycznie przełoży się na mój zarobek. Zakup kursu to była bardzo dobra decyzja. :)
Łukasz Pokropski
Twórca kursów online www.pelnakieszen.pl
Kurs ten okazał się bardzo pomocny dla mnie i mojego biznesu. Dzięki jasno przedstawionym instrukcjom Krzysztofa, z łatwością wprowadziłem narzędzie do mojego marketingu, co zaoszczędziło mi wiele czasu. Zdecydowanie polecam!!!!!!!
chatgpt kurs opinia
Marcin Zelek
Ekspert Notion YouTuber www.marcinzelek.pl
Kurs obsługi ChatGPT OpenAI od Krzysztofa Goneta przekroczył moje oczekiwania, dostarczając konkretną, merytoryczną wiedzę. Krzysztof przekazuje skomplikowane tematy w przystępny sposób i oferuje świetne wsparcie. Dzięki niemu zyskałem umiejętność efektywnego korzystania z ChatGPT. Kurs rekomendowany dla każdego, kto pragnie zdobyć kompleksową wiedzę o ChatGPT OpenAI.
Krzysztof Solecki
Właściciel firmy
W swoim kursie Krzysztof Gonet pomaga „oswoić lwa” i zaprzyjaźnić się ze sztuczną inteligencją. Inspiruje mnie do wykorzystania Chat GPT na polu mojej działalności jako przedsiębiorcy i nauczyciela. Polecam.
Piotr Kudełka
Przedsiębiorca, nauczyciel
Krzysztof w bardzo przystępny sposób przedstawił informacje dotyczące efektywnego wykorzystania czatu GPT w praktyce. Dzięki zdobytym umiejętnościom, będę mógł w przyszłości zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy. Jestem bardzo wdzięczny za wartościową wiedzę, którą nabyłem dzięki temu kursowi.
Paweł Piekarski
Przedsiębiorca odzywiajsiezdrowo.pl
Cześć, wykupiłem od Ciebie kurs à propos czatu GPT. Mimo że w ostatnim czasie korzystam z 10-20 kursów rocznie, to Twój kurs to ścisłe top. Na pewno skorzystam z przyszłości z Twoich kursów i też mam nadzieję, że będziesz uaktualniał kurs chatu gpt jak tylko pojawią się nowe możliwości. Temat sztucznej inteligencji był mi całkiem dobrze znany, a mimo to wyniosłem z tego kursu bardzo dużo.
Kamil R.
Copywriter
Kurs Chat GPT był dla mnie bardzo przydatny. Wiedza w nim zawarta przydaje mi się zarówno w działaniach biznesowych oraz prywatnych. Poznanie pełnego potencjału czata GPT optymalizuje pracę. Świetnie, że w kursie omówione są również inne rozwiązania oparte o AI, które uzupełniają wykorzystanie czata GPT oraz pozwalają lepiej zrozumieć, jak różne technologie mogą być wykorzystane w praktyce. Lekcje są łatwe do przyswojenia, a informacje są konkretne i interesujące. Dziękuję za ten kurs i bardzo go polecam.
Magdalena J. Dietetyk:
Dietetyk
Natknąłem się na reklamę na FB i od razu zdecydowałem, że warto kupić kurs. Przekonała mnie tematyka i bijący z ekranu profesjonalizm, połączony z "sympatycznością" autora :) Kurs bardzo mi się podobał. Lekcje były rzeczowe, obrazowe, łatwo przyswajalne. Dałeś nam wiele pomysłów i pokazałeś, jak je wdrożyć. Łyknąłem wszystko na raz. No i zostałem zmotywowany, tak przy okazji, do korzystania z tego narzędzia. Cieszę się, że technicznie wszystko było dobrze pomyślane. Mogłem przejść kurs sam i wygenerować certyfikat bez pytania nikogo o pomoc.
Michał Rozkrut
Pracownik korporacji
"...Jeśli jesteś zainteresowany nauką Chat GPT w biznesie i marketingu, gorąco polecam ten kurs! Zawiera on wiele praktycznych wskazówek i informacji, które pomogą Ci w tworzeniu skutecznych kampanii reklamowych."
Piotr Maciejewski
Właściciel firmy rolniczej
Hej, z tej strony Tomek Rosłon. Jestem współautorem projektu “Zostań Muzykiem”, w ramach którego stworzyłem kilka kursów online w zakresie nauki gry na pianinie. Codziennie Tworzę edukacyjne treści na wiele platform społecznościowych takich jak TikTok, YouTube, Instagram, Facebook i inne. Zdecydowałem się na zakup kursu Krzysztofa Goneta z kilku powodów. Posiadam jego poprzedni kurs “WordPress Elementor”, który w 100% spełnił moje oczekiwania i pomógł mi poprawić działanie mojej strony. Kiedy zobaczyłem, że Krzysztof wyprodukował coś nowego kupiłem to bez zastanowienia. Podczas prywatnych konsultacji z autorem zobaczyłem jak ogromną wiedzą dysponuje i jak szybko jest w stanie rozwiązać nowe problemy. Chciałem zyskać trochę czasu dzięki automatyzacji. Prowadzę projekt “Zostań Muzykiem” wraz z Żoną i widzę, że moglibyśmy być więksi gdybyśmy nauczyli się wykorzystać możliwości Chatu GPT. Szkoda mi czasu na samodzielne odkrywanie potencjału nowego narzędzia. Wolę skorzystać z przemyślanej wiedzy specjalisty! Kurs sprzedawany jest obecnie w zadziwiająco niskiej cenie! Jeśli tworzysz cokolwiek w internecie ciężko mi zrozumieć jak można nie chcieć nauczyć się pracy z Chatem GPT. Kurs Krzysztofa jest odpowiedzią na moje nieuświadomione potrzeby! Ponadto, kurs jest łatwy do zrozumienia, a materiały edukacyjne są dobrze zorganizowane i przejrzyste. Podsumowując… Szczerze polecam!!!
Tomek Rosłon
Właściciel firmy Zostań Muzykiem
Hej! Wykupiłam dostęp do Twojego kursu i musze Ci powiedzieć, że to jest sztos! Obawiałam się, że będzie tak, jak u większości sprzedających teraz w tym temacie - jakieś gotowe promty i pomysły, ale to, czym Ty się dzielisz to jest mega merytoryczne i pomocne 🙂
opinie kurs chatgpt kobieta
Joanna Urbańska
Właścicielka firmy rekrutujzpasja.pl
Właśnie zakończyłem kurs. Jest naprawdę świetny, rzeczowy,merytoryczny i bardzo przyswajalny. Nawet dla kogoś kto nie jest asem informatyki i nowych technologi, szczerze polecam. Mnóstwo pomysłów i ciekawych rozwiązań do zastosowania. Z całą pewnością warty tych pieniędzy, na pewno będę korzystał z kolejnych. Polecam każdemu.
opinie-kurschatgpt netgonet
Robert Janik
Jesteś pierwszą osobą która przekonała mnie, że Chat GPT jest mega narzędziem, to od Ciebie zaczęła się moja przygoda z Chat, zrobiłam już Twój kurs i 4 inne, kurs otworzył mi drzwi na lepszą przyszłość, dziękuje za to co robisz, jesteś mega nauczycielem. Wszystko przejrzyście i zwiężle, a na początku miałam tak wielkie obawy :) jak widać nie taki diabeł straszny :D
netgonet opinie Karolina
Karolina Adamik
Kurs „Chat GPT w biznesie i marketingu” to same KORZYŚCI dla kursanta. Dostarcza obszerną wiedzę, która może być bezpośrednio wykorzystana w praktyce. Nabyta wiedza pozwoli usprawnić praktycznie każdą działalność gospodarczą dając szanse na znaczne zwiększenie przychodów. Kurs prowadzony jest w sposób spokojny, zrozumiały. Cena kursu w porównaniu z korzyściami słuchacza wręcz niska. Zdecyduj o swojej przyszłości. Zabierz się z rewolucyjnymi zmianami wnoszonymi przez AI. Zacznij od tego kursu!
opinie-netgonet-kursy
Stanisław Rudzki
Założyciel P.H.Rudimex
Prezent świąteczny w postaci kursu "ChatGPT w biznesie i marketingu" to prezent z kategorii tych, których nie chcesz zwracać! Pracuję w copywritingu przeszło 10 lat, od roku testuję możliwości narzędzia ChatGPT i kiedy myślałam że już potrafię - odpaliłam kurs od NetGonet i przekonałam się, jak wiele nauki o narzędziach AI jeszcze przede mną. Tematyka kursu jest uporządkowana, podzielona na sekcje oraz mini lekcje trwające kilka minut, dzięki czemu cała zawarta w nich wiedza jest skondensowana do meritum, bez lania wody. Krzysztof bardzo precyzyjnie, ale też prostym, jasnym językiem mówi o poszczególnych zagadnieniach, wszystko opierając na przykładach. Polecam po każdej mini lekcji od razu przetestować nabytą wiedzę, aby ją utrwalić. Co dał mi kurs? Korzystając z porad Krzysztofa znacząco udoskonaliłam umiejętność tworzenia promptów, wzbogaciłam swój ChatGPT o przydatne wtyczki i rozszerzenia (o których nie miałam wcześniej pojęcia) oraz przyspieszyłam moją pracę w samym narzędziu, przy tworzeniu treści nie tylko na blogi firmowe czy strony www, ale też do SoMe i email marketingu. Zdecydowanie POLECAM!
Opinie do kursu ChatGPT Marta
Marta Osuch
Copywriter martaosuch.pl | Specjalista ds. Tworzenia i Monetyzacji Treści
Udział w kursie ChatGPT był dla mnie inspirującym doświadczeniem. Informacje były przekazywane w sposób jasny i zrozumiały, dzięki czemu mogłam zdobyć solidną wiedzę na temat technologii ChatGPT. Polecam kurs wszystkim, którzy poszukują solidnej wiedzy na temat innowacyjnych trendów w biznesie i marketingu.
Anna Pieczonka
koordynator projektów www.events.estro.org.pl
Właśnie skończyłem kurs - jestem bardzo zadowolony. Bardzo duża wiedza przedstawiona w przystępnej formie. Praktyczne porady które można od razu wdrożyć i zacząć działać (akurat ja je wykorzystam w swoim biznesie online do marketingu
Michał Morawski
Właściciel sklepu internetowego joyofshopping.pl
kurs chatgpt krzysztof gonet

Dołącz do ponad 1573 kursantów,
którzy wykorzystują możliwości sztucznej inteligencji w swoich działaniach.

Co zawiera kurs ChatGPT w biznesie i marketingu

Moduł 1

ChatGPT wprowadzenie i obsługa

W tym module pokażę Ci jak korzystać z ChatGPT. Znajdziesz tutaj również gotowe schematy poleceń, które możesz wykorzystać. 

Moduł 2

ChatGPT jak wykorzystać go w biznesie

W tym module pokażę Ci jak wykorzystać pełny potencjał ChatGPT w różnych zastosowaniach biznesowych. Poznasz również możliwości płatnych modeli językowych. 

Moduł 3

Jak wykorzystać ChatGPT w marketingu

Pokażę Ci jak zmienić ChatGPT w Twojego pracownika działu marketingu. Poznasz gotowe schematy tworzenia treści marketingowych, które możesz wykorzystać do promocji Twoich działań. 

Moduł 4

Generowanie niesamowitych obrazów AI na podstawie tekstu

Pokaże Ci jak wykorzystać sztuczną inteligencję do tworzenia obrazów, zdjęć, grafik. A to wszystko korzystając z prostych poleceń tekstowych. 

Moduł 5

Jak zarabiać na ChatGPT i sztucznej inteligencji 5 sposobów

W tym module pokażę Ci jak zarabiać wykorzystując sztuczną inteligencję. Pokażę Ci jak krok po kroku możesz stworzyć własnego ebooka, film promocyjny a nawet kurs online. Wszystko, to bazując na AI i prostych narzędziach. 

Moduł 6

Jak wykorzystać ChatGPT w życiu zawodowym

W tym module poznasz w jaki sposób możesz wykorzystać sztuczną inteligencje w życiu prywatnym i zawodowym. ChatGPT może Ci pomóc w nauce języków, zrzuceniu zbędnych kilogramów i w znalezieniu pracy… 

Moduł 7

ChatGPT Plus - nowe możliwości

W tym module pokażę Ci jak wykorzystać możliwości płatnej wersji ChatGPT Plus i GPT-4 Turbo.

Moduł dodatkowy

Dodatki do ChatGPT i inne narzędzia AI

W tym module pokażę Ci przydatne rozszerzenia do ChatGPT oraz narzędzia, które wykorzystują sztuczną inteligencję. Dzięki nim oszczędzisz sporo czasu oraz pieniędzy. 

Zobacz przykładowe lekcje

Wprowadzenie do kursu

Obsługa platformy kursowej

Midjourney - Twoja przewaga w świecie marketingu dzięki sztucznej inteligencji

Wykorzystaj moc Midjourney - narzędzia, które wykorzystuje sztuczną inteligencję do generowania grafik, i obrazów

Midjourney pozwala na tworzenie imponujących grafik, które mogą być wykorzystane w kampaniach marketingowych w mediach społecznościowych, wpisach blogowych i wszędzie tam, gdzie  tego potrzebujesz.

kurs midjourney i chatgpt mężczyzna przy komputerze

Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki AI

Tradycyjne tworzenie grafik i robienie zdjęć, jest czasochłonne i kosztowne. Dzięki Midjourney, masz możliwość generowania wysokiej jakości obrazów w ekspresowym tempie. Możesz łączyć ze sobą różne style i koncepcje.

Artystyczna butelka stwrzona w programie Midjoruney

To nie wszystko... Naprawdę chcę, aby każdy wyciągnął jak najwięcej z tego programu, więc dodatkowo otrzymasz coś jeszcze!

Oto specjalne bonusy:

Ebook ChatGPT +70 Prompts

Wraz z kursem otrzymasz E-booka, który zawiera ponad 70 gotowych formuł zapytań. Możesz je wykorzystać, aby przyspieszyć swoją pracę z ChatGPT. Formuły zostały podzielone na 10 kategorii:

Biznes, marketing i media społecznościowe, produktywność, wideo marketing, SEO, copywriting, generowanie dokumentów, tworzenie tekstów na stronę internetową, produkty, produkty cyfrowe i kursy online. 

Wystarczy, że skopiujesz i wkleisz daną formułę do Chata i gotowe.

Lista + 20 najlepszych narzędzi AI w biznesie i marketingu

Otrzymasz listę ponad 20 narzędzi AI, które możesz wykorzystać w Twoich działaniach biznesowo marketingowych. Dzięki nim będziesz mógł przyspieszyć swoją pracę w różnych aspektach i zautomatyzować wybrane procesy firmowo – marketingowe.

Gotowe polecenia Custom Instructions do ChatGPT​

Zyskaj dostęp do gotowych poleceń Custom Instruction dla ChatGPT, które pozwolą Ci zwiększyć efektywność i jakość odpowiedzi AI, przyspieszając tym samym Twoją pracę.

Certyfikat ukończenia szkolenia

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia w formie PDF. Będzie, to świetne potwierdzenie nowo zdobytych umiejętności. 

Dołącz do kursu już dziś

ChatGPT w biznesie i marketingu

Zacznij już teraz

odbierz dostęp za 247

30 dniowa gwarancja satysfakcji!

Ten kurs jest naprawdę świetnym produktem, przygotowałem cały program, abyś dostał jak najwięcej praktycznej wiedzy.

Jeśli pomimo tego zechcesz zrezygnować po zakupie – masz do tego pełne prawo i nie ponosisz żadnego ryzyka. Masz 30 dni na zwrot kursu z dowolnego powodu.

 Wystarczy, że napiszesz do mnie na kontakt@netgonet.pl, a ja zwrócę Ci pieniądze.

Masz pytania? Mam odpowiedzi!

Dostęp do kursu otrzymasz od razu po zaksięgowaniu płatności. Dane dostępu do platformy kursowej otrzymasz na adres email, który podałeś podczas składania zamówienia. 

Cały kurs został nagrany w formie video, abyś mógł w wygodny sposób poznać cały proces. W filmach pokazuję, wszystko krok po kroku, więc nawet jeśli dopiero zaczynasz wykorzystywać nowe technologię na pewno sobie poradzisz. W poszczególnych lekcjach znajdziesz również dodatkowe informacje i materiały, które pomogą Ci w praktycznym wykorzystaniu nowych umiejętności i narzędzi. 

Tak, jeśli chcesz fakturę, zaznacz checkboxa w formularzu zamówienia i uzupełnij dane.  Otrzymasz fakturę na swojego maila, po zaksięgowaniu płatności. Pamiętaj, żeby podać pełną nazwę Twojej firmy w zamówieniu. 

ChatGPT posiada bezpłatną i płatną wersję Plus oraz wersję dla zespołu.  W kursie pokazuje możliwości wszystkich wersji.
W lekcjach dodatkowych znajdziesz również demonstracje innych płatnych narzędzi AI, jednak te lekcje są one  opcjonalne.

W kursie znajduje się kilkadziesiąt krótkich lekcji video. Łączny czas trwania kursu, to ponad 6 godziny. Lekcje zostały przygotowane w taki sposób, abyś mógł wybrać, to co najbardziej Cię interesuje. 

Tak, panel ChatGPT jest w języku polskim. Sam system generowania odpowiedzi obsługuje aż 95 języków. Możesz wpisywać do niego polecenia w języku polskim i otrzymasz polskie odpowiedzi.  

Nie, aby wykorzystać możliwości tego narzędzia, potrzebujesz tylko podstawowych umiejętności korzystania z komputera. Kurs jest skierowany do osób początkujących, które zaczynają od zera. Pokażę Ci wszystko krok po kroku.

Tak, na bieżąco obserwuje nowe możliwości sztucznej inteligencji, które mogą być przydatne w pracy i biznesie. Jeśli znajdę narzędzie, które realnie usprawnia pracę nagrywam o nim nowe lekcję. 

Jeśli chcesz kupić kilka dostępów do kursu dla Twojego zespołu, napisz na adres kontakt@netgonet.pl.

Jeśli masz jeszcze wątpliwości lub dodatkowe pytania, napisz pytanie na temat kursu na adres kontakt@netgonet.pl 

Kurs poprowadzi dla Ciebie Krzysztof Gonet

Założyciel kanału YouTube NetGonet. (ponad 27000 subskrybentów).
Twórca kursów online. W swoich praktycznych poradnikach i szkoleniach dzieli się wiedzą na temat wykorzystania najnowszych technologii oraz AI, w biznesie i marketingu.

Misją Krzysztofa jest wspieranie przedsiębiorców w rozwijaniu ich biznesów, dostarczając im narzędzi i wiedzy niezbędnej do osiągnięcia sukcesu.

Opanuj AI z kursem ChatGPT i wyprzedź Twoją konkurencję!