Krzysztof Gonet

Nazywam się Krzysztof Gonet. Zacząłem zajmować się marketingiem 7 lat temu, gdy chciałem pozyskać pierwszych klientów na moje usługi. W tamtym czasie sama myśl o tym, że mam dzwonić do klientów i coś im sprzedać przyprawiała mnie o dreszcze. Pomyślałem, że musi istnieć inny sposób.

Nie miałem pieniędzy na skorzystanie z agencji marketingowej. Samodzielnie zacząłem uczyć się, tego jak pozyskać klientów przez internet. Pierwszą rzeczą, jaką zrobiłem było stworzenie strony internetowej. Ten proces tak mi się spodobał, że zacząłem pomagać innym przedsiębiorcom w tworzeniu sprzedażowych stron internetowych. Nadal nie miałem dużych budżetów na reklamę, więc szukałem najskuteczniejszych darmowych rozwiązań. Facebook był moim pierwszym wyborem. Z czasem jednak Facebook zaczął obcinać zasięgi postów. Dodane treści znikały bezpowrotnie po 2 dniach i nie docierały do nowych odbiorców. Zacząłem szukać dalej. Stworzyłem swój kanał na YouTube który zaczyna przynosić mi coraz więcej klientów. Ta droga pokazała mi, że internet jest aktualnie najlepszym miejscem na pozyskanie klientów. W mojej pracy i na blogu pokazuje przedsiębiorcom jak rozwijać ich firmę przy pomocy Facebooka, YouTuba oraz stron internetowych aby mogli wzbogacać świat swoimi produktami i usługami. 
Jeśli potrzebujesz strony internetowej, lub chciałbyś dowiedzieć się jak pozyskać klientów przez internet, to napisz do mnie chętnie pomogę. 

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Strony internetowe

Stworzę dla Ciebie stronę internetową, dzięki której zrealizujesz swój cel.

Konsultacje

Powiem Ci co możesz zrobić aby przenieść Twoją działalność do internetu.

Szkolenia

Nauczę Cię jak stworzyć stronę internetową oraz zaistnieć na YouTube.

Opinie klientów

Zapraszam na mój kanał YouTube

Edukacja formalna

Technik informatyk, magister zarządzania, studia podyplomowe z marketingu internetowego. Kursy techniczne i psychologiczne. Niezliczona ilość przeczytanych poradników na temat stron internetowych i marketingu online. Każdego dnia zdobywam nową wiedzę. Przekaże Ci ją w prostej formie, abyś mógł się skupić na tym co najważniejsze. 

UX projektowanie
Krzysztof Gonet Marketing internetowy
Krzysztof Gonet Wystąpienia publiczne