Oferta przedsprzedażowa dostępna tylko do 26.06.2024

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Obejrzyj powtórkę webinaru

AI w Pracy i Biznesie

Spis treści

Nagranie dostępne do wtorku

Nagranie szkolenia zniknie za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

OFERTA PRZEDSPRZEDAŻOWA!​

Oto wszystko, co otrzymasz, kiedy zapiszesz się na kurs​

Łączna wartość: 12100 zł
Zainwestuj tylko: 1297 brutto

Oferta przedsprzedażowa dostępna tylko do 26.06.2024

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Masz pytania o szkolenie? Skontaktuj się z nami:

kontakt@netgonet.pl

Opinie o poprzednich kursach i instruktorach

"Szkolenie prowadzone przez Macieja to bardzo dobry wstęp do procesu wprowadzania innowacji w postaci AI do organizacji. Jego głęboka wiedza i umiejętność przekazywania trudnych tematów w sposób przystępny uczyniły kurs niezapomnianym doświadczeniem. Polecam każdemu przedsiębiorcy, kto chce zrozumieć potencjał sztucznej inteligencji."
Patryk Płoszaj
CEO Eatzon, CEO RDB Group
“Maciej jest człowiekiem, który waży słowa i zdobywa zaufanie. Jego szkolenie w dziedzinie AI wprowadziło niezbędne podstawy , które pomogły mi zrozumieć potencjał tych rozwiązań. Dzięki niemu nabraliśmy przekonania, że AI może naprawdę przynieść korzyści naszej firmie. Polecam to szkolenie."
Marek Rostkowski
Właściciel Omida
Prezent świąteczny w postaci kursu "ChatGPT w biznesie i marketingu" to prezent z kategorii tych, których nie chcesz zwracać! Pracuję w copywritingu przeszło 10 lat, od roku testuję możliwości narzędzia ChatGPT i kiedy myślałam że już potrafię - odpaliłam kurs od NetGonet i przekonałam się, jak wiele nauki o narzędziach AI jeszcze przede mną. Tematyka kursu jest uporządkowana, podzielona na sekcje oraz mini lekcje trwające kilka minut, dzięki czemu cała zawarta w nich wiedza jest skondensowana do meritum, bez lania wody. Krzysztof bardzo precyzyjnie, ale też prostym, jasnym językiem mówi o poszczególnych zagadnieniach, wszystko opierając na przykładach. Polecam po każdej mini lekcji od razu przetestować nabytą wiedzę, aby ją utrwalić. Co dał mi kurs? Korzystając z porad Krzysztofa znacząco udoskonaliłam umiejętność tworzenia promptów, wzbogaciłam swój ChatGPT o przydatne wtyczki i rozszerzenia (o których nie miałam wcześniej pojęcia) oraz przyspieszyłam moją pracę w samym narzędziu, przy tworzeniu treści nie tylko na blogi firmowe czy strony www, ale też do SoMe i email marketingu. Zdecydowanie POLECAM!
Opinie do kursu ChatGPT Marta
Marta Osuch
Copywriter martaosuch.pl | Specjalista ds. Tworzenia i Monetyzacji Treści
“Nigdy nie myślałem, że tematyka AI może być tak fascynująca, dopóki nie wziąłem udziału w kursie Macieja. Jego zdolność do tłumaczenia skomplikowanych zagadnień na zrozumiały język jest imponująca. Dzięki temu kursowi poczułem, że AI może być naprawdę dostępne i użyteczne dla przedsiębiorców."
Bartłomiej Glinka
Właściciel Omida
Patryk Płoszaj
CEO Eatzon
Cześć, wykupiłem od Ciebie kurs à propos czatu GPT. Mimo że w ostatnim czasie korzystam z 10-20 kursów rocznie, to Twój kurs to ścisłe top. Na pewno skorzystam z przyszłości z Twoich kursów i też mam nadzieję, że będziesz uaktualniał kurs chatu gpt jak tylko pojawią się nowe możliwości. Temat sztucznej inteligencji był mi całkiem dobrze znany, a mimo to wyniosłem z tego kursu bardzo dużo.
Kamil R.
Copywriter
Kurs Chat GPT był dla mnie bardzo przydatny. Wiedza w nim zawarta przydaje mi się zarówno w działaniach biznesowych oraz prywatnych. Poznanie pełnego potencjału czata GPT optymalizuje pracę. Świetnie, że w kursie omówione są również inne rozwiązania oparte o AI, które uzupełniają wykorzystanie czata GPT oraz pozwalają lepiej zrozumieć, jak różne technologie mogą być wykorzystane w praktyce. Lekcje są łatwe do przyswojenia, a informacje są konkretne i interesujące. Dziękuję za ten kurs i bardzo go polecam.
Magdalena J. Dietetyk:
Dietetyk
netgonet.pl 2024 | Polityka prywatności | Regulamin sklepu