JAK POZYSKAĆ PIERWSZYCH KLIENTÓW W INTERNECIE ZA 0 ZŁ

Chcesz nauczyć się jak stworzyć skuteczną stronę internetową i pozyskać nowych klientów w internecie? Jeśli tak to zapraszam Cię w podróż do osiągnięcia Twojego celu.

Krok I pobierz poradnik

Dowiesz się z niego:

od czego zaczać promocje w internecie gdy masz na nią mało czasu.

Masz poczucie, ze ilość pracy Cię przytłacza i nie masz czasu na marketing? Pokażę Ci jak działać w internecie nawet gdy brakuje Ci czasu.

Jak stworzyć prosty plan działania

Stwórz plan, który pomoże Ci pozyskać klientów przez internet.

7 KROKÓW DO BUDOWY SKUTECZNEJ STRONY INTERNETOWEJ

Dowiedź się jak stworzyć stronę internetową, która pozwoli realizować Twoje cele.

Krok II wybierz temat

Dla kogo jest to miejsce?

 Jeśli tu trafiłeś to być może:

  • Chcesz zdobyć nowych klientów przez internet i nie wiesz jak to zrobić.
  • Chciałbyś stworzyć dla siebie miejsce w internecie, które będzie działać jak dobry sprzedawca + będzie pracować 24 godziny na dobę. 
  • Szukasz sposobu na poradzenie sobie z kwestiami technicznymi dotyczącymi marketingu internetowego. 

Wyobraź sobie taką historie. Prowadzisz firmę, klienci sami się do Ciebie zgłaszają, są dobrze poinformowani o tym co robisz więc nie musisz spędzać wiele czasu na sprzedaż. Wystawiasz fakturę i pomagasz swoim klientom. Dzięki temu masz dużo czas na: 

  • Zajęcie się rozwojem firmy, i tymi zadaniami, które sprawiają Ci największą satysfakcje. 
  • Spędzenie czasu z rodziną.
  • Realizacje swoich pasji i zainteresowań. 

Brzmi to trochę jak bajka? Być może.  Jednak bajki mają to do siebie, że są wymyślone a ta historia jest prawdziwa.  Wielu przedsiębiorców ułożyło swój biznes właśnie w ten sposób.

Powiem wprost zbudowanie takiego przedsiębiorstwa to nie łatwe zadanie. Wymaga włożenia wysiłku w stworzenie odpowiednich procesów, dobór i przeszkolenie pracowników, stworzenie systemu marketingowego. To wszystko zabiera czas i energie. Jednak wiesz co? Czas i tak płynie. I tak każdego dnia dajesz z siebie bardzo wiele. Warto dać sobie szanse na zmianę. Zacząć tworzyć przedsiębiorstwo które będzie pracowała na Ciebie a nie miejsce pracy, w którym spędzasz więcej czasu niż na etacie. 

Stworzyłem mojego bloga aby pomagać przedsiębiorcom rozwijać ich firmę w internecie. Bardzo nie lubiłem sprzedaży bezpośredniej. Czułem dużą niechęć przed dzwonieniem do potencjalnych klientów “na zimno”. Skłoniło mnie to do poszukiwań rozwiązania, które będzie dla mnie zarówno przyjemne jak i skuteczne. Internet był dla mnie oczywistą drogą aby osiągnąć ten cel. Teraz rozmowy z klientami stały się przyjemnością. Dlaczego? Ponieważ:

  • To klienci kontaktują się ze mną jako pierwsi. 
  • Przyciągam do siebie ludzi z którymi chce współpracować. 
A to dopiero początek mojej drogi którą chciałbym pokazać Ci na moim blogu. 

Znajdziesz tutaj najskuteczniejsze sprawdzone narzędzia marketingowe dzięki którym pozyskasz klientów w internecie. A to wszystko prostym i konkretnym językiem.