Cieszę się, że tu jesteś!

Cześć nazywam się Krzysztof Gonet

To miejsce powstało, aby pomóc Ci w stworzeniu zyskownego biznesu online opartego na Twojej pasji i talentach, abyś mógł robić to, co daje Ci satysfakcję, i poprzez Twoją pracę zmieniać świat na lepsze.

Dla kogo jest to miejsce?

 Jeśli tu trafiłeś to być może:

  • Chciałbyś samodzielnie stworzyć swoją stronę lub sklep internetowy. 
  • Chcesz zdobyć nowych klientów przez internet i nie wiesz jak to zrobić.
  • Chciałbyś stworzyć system które będzie działać jak dobry sprzedawca – pracować 24 godziny na dobę.

Bajka czy rzeczywistość?
Wyobraź sobie taką historie. Prowadzisz firmę. Klienci sami się do Ciebie zgłaszają. Są dobrze poinformowani o tym, co robisz, więc nie musisz spędzać wiele czasu na sprzedaż. Wystawiasz fakturę i pomagasz swoim klientom. Dzięki temu masz dużo czas na:

  • Zajęcie się rozwojem firmy, i tymi zadaniami, które sprawiają Ci największą satysfakcje.
  • Spędzenie czasu z rodziną.
  • Realizacje swoich pasji i zainteresowań.

Brzmi to trochę jak bajka? Być może. Jednak wielu przedsiębiorców ułożyło swój biznes właśnie w ten sposób.

Sukces lubi wytrwałych

Zbudowanie takiego przedsiębiorstwa, to nie łatwe zadanie. Wymaga włożenia wysiłku w stworzenie odpowiednich procesów. Czasami trzeba znaleźć i zatrudnić pracowników, stworzyć system marketingowy. To wszystko zabiera czas i energie. Jednak wiesz co? Czas i tak płynie.

Warto dać sobie szanse na zmianę. Zacząć tworzyć przedsiębiorstwo, które będzie pracowała na Ciebie, a nie miejsce pracy, w którym spędzasz więcej czasu niż na etacie.

Wspólnie wyruszmy w drogę

Stworzyłem mojego bloga, aby pomagać przedsiębiorcom rozwijać ich firmę w internecie. Bardzo nie lubiłem sprzedaży bezpośredniej. Czułem dużą niechęć, przed dzwonieniem do potencjalnych klientów „na zimno”. Zacząłem szukać innych rozwiązań. Internet był dla mnie tym czego szukałem. Stworzyłem stronę internetową i zacząłem budować markę w internecie. Przed pierwszym kontaktem, klient może mnie zobaczyć i usłyszeć. Zobaczyć, to co robię i co mówią o mnie inni.  Od momentu, gdy zacząłem budować moją markę osobistą rozmowy z  klientami stały się przyjemnością. Dlaczego tak się stało?
Ponieważ:

  • Przyciągam do siebie ludzi z którymi chce współpracować. Uwielbiam pracować z przedsiębiorcami, którzy kreują rzeczywistość wokół siebie. Wbrew wszystkiemu wchodzą na niepewną drogę biznesu.
  • To klienci kontaktują się ze mną jako pierwsi, i od razu postrzegają mnie jako eksperta. 

Na blogu i kanale YouTube znajdziesz materiały dotyczące tworzenia stron internetowych i rozwijania biznesu online. 

Jak to się wszystko zaczęło...

Wszystko zaczęło się, gdy chciałem pozyskać pierwszych klientów na moje usługi. W tamtym czasie sama myśl o tym, że mam dzwonić do klientów i coś im sprzedać przyprawiała mnie o dreszcze. Pomyślałem, że musi istnieć inny sposób.

Nie miałem pieniędzy na skorzystanie z agencji marketingowej. Samodzielnie zacząłem uczyć się, tego jak pozyskać klientów przez internet. Pierwszą rzeczą, jaką zrobiłem było stworzenie strony internetowej. Ten proces tak mi się spodobał, że zacząłem pomagać innym przedsiębiorcom w tworzeniu stron internetowych. Ta droga trwa do dzisiaj. Każdy dzień jest dla mnie okazją do rozwoju i nauki. Swoją wiedzą dziele się na moim kanale YouTube, który, zyskuje coraz większą popularność. jest jednym z największych kanałów tego typu w Polsce.

Opinie klientów

Zapraszam na mój kanał YouTube

Narzędzia z których korzystam w firmie

Poniżej znajduję się lista narzędzi z których regularnie korzystam. 

Edukacja formalna

Technik informatyk, magister zarządzania, studia podyplomowe z marketingu internetowego. Kursy techniczne i psychologiczne. Niezliczona ilość przeczytanych poradników na temat stron internetowych i marketingu online. Każdego dnia zdobywam nową wiedzę. Przekaże Ci ją w prostej formie, abyś mógł się skupić na tym co dla Ciebie najważniejsze. 

Prywatnie

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem oraz ojcem 2 dzieci. W czasie wolnym lubię słuchać audiobooków, biegać i ćwiczyć. Pokonanie otyłości było moim pierwszym życiowym sukcesem od którego zacząłem nowe życie. 
Jeśli chcesz dowiedzieć się jak osiągnąć swoje cele zacznij od książki Pół sekundy na życie.