Szukałam osoby, która fachowo i w krótkim czasie pomoże mi w budowie strony sprzedażowej i wybrałam Pana Krzysztofa. Nie pomyliłam się w wyborze - bardzo profesjonalne podejście do klienta. Przy tym rzetelność, terminowość i bardzo wartościowe podpowiedzi i uwagi techniczne! Zdecydowanie polecam!
Sylwia Garbaciak
Psycholog, psychoterapeuta
Szczerze polecamy usługi p.Krzysztofa. Współpraca przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze, terminowo, a etapy pracy były przejrzyście uporządkowane. Duży plus za cierpliwość i wsparcie w dziedzinach będących także nieco poza ustalonym zadaniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z finalnego efektu - nowej strony www - która zauważalnie przyczyniła się do rozwoju naszej firmy. Tak trzymać!
Michał Orłowski
Właściciel szkoły rysunku i malarstwa Creosfera
Potrzebowałam profesjonalisty do stworzenia swojej strony-wizytówki. Jestem osobą dokładną i nieco czepialską, jeśli chodzi o szczegóły. Krzysztof wykazał się ogromną cierpliwością, elastycznością i zaangażowaniem. Jak to często z kobietami bywa, u mnie też było "nie wiem co, ale coś nie gra, wymyśl coś". I Krzysztof wymyślał. Idealnie, w samo sedno. Jestem zachwycona współpracą i stroną. Polecam
katarzyna-faliszek
Katarzyna Faliszek
Ubezpieczenia katarzynafaliszek.pl
Przyspieszony kurs Krzyśka w temacie stawiania stron internetowych oceniam zdecydowanie 5/5! Przystępna wiedza, materiały szkoleniowe jako skrypt + wideo, dużo praktyki i wsparcie na każdym etapie budowy strony 🙂 Polecam wszystkim !
Patryk Serafin
Przedsiębiorca
Pełen profesjonalizm. Uwielbiam pracować z ludźmi, którzy odpowiadają na zadane pytania, są o umówionym czasie, realizują sprawy punkt po pukcie. Są konkretni i na temat. Że zacytuję sama siebie: "(...) Z tego miejsca pragnę bardzo podziękować Krzysztofowi z NetGonet, który mojej wizji nadał konkretny kształt. Budowa sklepu trwała prawie 2 miesiące i były to dla mnie bardzo ważne miesiące, bo oprócz przeprowadzenia mnie spokojnie, z uważnością, z cierpliwością przez ten cały proces, Krzysztof bardzo dużo mnie nauczył. Jest w tym naprawdę dobry i z pełną odpowiedzialnością go polecam. Teraz powolutku sama wypłynę w tę przygodę. (..)." Polecam. A sama z pewnością wrócę z nowymi projektami. Kasia MuzyKat::muzykalnie dla dzieci
katarzyna-zaniat
Katarzyna Zaniat
muzykat.com
Godzinna konsultacja "techniczna" oszczędziła mi masę czasu i nerwów na dalsze poszukiwanie bezpłatnego rozwiązania w internecie. Na przyszłość wiem, że jeśli "zawieszę" się na jakimś "technicznym" elemencie prowadzenia biznesu, od razu poproszę o pomoc Pana Krzysztofa. Problem został rozwiązany szybko, bardzo profesjonalnie i bez zbędnego stresu. Po konsultacji dostałam podsumowanie gdzie jeszcze raz krok po kroku otrzymałam informację co zrobić, gdybym zetknęła się z podobnym problemem w przyszłości. Szczerze polecam!!
Katarzyna Gołębiewska
Refreksolog
Krzysztof to doświadczony specjalista, którego cenne i trafne rady szybko rozwiązują moje problemy ze stroną i mediami społecznościowymi. Jestem zadowolona z naszej współpracy i polecam wszystkim szukającym marketingowego wsparcia dla swojej firmy 👍
Weronika Chwietczuk
Nieruchomości
Polecam całym serduchem! W końcu mogę to powiedzieć - po latach poszukiwań trafiłam na kogoś, kto wie, co robi, robi to, co mówi i jeszcze robi to w umówionych terminach. A czasem mnie motywuje do działania jako klienta. Perełka!
Marzena Jankowska
Trenerka odporności psychicznej
Uwielbiam pracować z Krisem! Pełna profeska, mocne zaangażowanie i dowożenie terminów - polecam!!!
Kamil Lizurej
Coach, Trener
Z Krzysztofem po prostu dobrze się pracuje! Tylko tyle i aż tyle!b Jest sumienny, dowozi terminy, pomaga i sugeruje gdy coś można zrobić inaczej. POLECAM!
Beata Milcuszek
Menadżerka