Szczerze polecamy usługi p.Krzysztofa. Współpraca przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze, terminowo, a etapy pracy były przejrzyście uporządkowane. Duży plus za cierpliwość i wsparcie w dziedzinach będących także nieco poza ustalonym zadaniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z finalnego efektu - nowej strony www - która zauważalnie przyczyniła się do rozwoju naszej firmy. Tak trzymać!
Michał Orłowski
Właściciel szkoły rysunku i malarstwa Creosfera
Potrzebowałam profesjonalisty do stworzenia swojej strony-wizytówki. Jestem osobą dokładną i nieco czepialską, jeśli chodzi o szczegóły. Krzysztof wykazał się ogromną cierpliwością, elastycznością i zaangażowaniem. Jak to często z kobietami bywa, u mnie też było "nie wiem co, ale coś nie gra, wymyśl coś". I Krzysztof wymyślał. Idealnie, w samo sedno. Jestem zachwycona współpracą i stroną. Polecam
katarzyna-faliszek
Katarzyna Faliszek
Ubezpieczenia katarzynafaliszek.pl
Krzysztof stworzył moją stronę www wraz ze sklepem, a obecnie ją administruje. Mogę powiedzieć tylko to: Polecam współpracę z Krzysztofem. Jest profesjonalistą i potrafi rozmawiać oraz słuchać, co jest bardzo istotne w wypracowaniu najlepszych rozwiązań. Jest pomysłowy i pomocny. Praca z Krzysztofem to przyjemność 🙂
Anna Cichowska
Coach, szkoleniowiec
Współpraca z Krzyśkiem była bardzo przyjemna. Płynna i sprawna komunikacja oraz szybki czas realizacji zleconych materiałów. Dzięki temu udało się zamknąć projekt zgodnie z planem, mimo dość "ciasnych terminów". Bardzo dobrze zrozumiał istotę zlecenia, przez co nie traciliśmy czasu na rozbudowane tłumaczenia wszystkich zagadnień. Zdecydowanie polecam!
Piotr Janus
Brand Manager Komputronik S.A.
Profesjonalizm oraz kreatywność Krzysztofa sprawiały, że współpraca z nim to sama przyjemność 😊 Twórca wykazał się rzetelny podejściem do realizowanego materiału, dużą samodzielnością oraz wykonaniem zadania na bardzo wysokim poziomie. Współpraca przebiegła w przyjaznej atmosferze, a Krzysztof to bardzo sympatyczny i zaangażowany człowiek.
Zespół PP Ceneo.pl
Pełen profesjonalizm. Uwielbiam pracować z ludźmi, którzy odpowiadają na zadane pytania, są o umówionym czasie, realizują sprawy punkt po pukcie. Są konkretni i na temat. Że zacytuję sama siebie: "(...) Z tego miejsca pragnę bardzo podziękować Krzysztofowi z NetGonet, który mojej wizji nadał konkretny kształt. Budowa sklepu trwała prawie 2 miesiące i były to dla mnie bardzo ważne miesiące, bo oprócz przeprowadzenia mnie spokojnie, z uważnością, z cierpliwością przez ten cały proces, Krzysztof bardzo dużo mnie nauczył. Jest w tym naprawdę dobry i z pełną odpowiedzialnością go polecam. Teraz powolutku sama wypłynę w tę przygodę. (..)." Polecam. A sama z pewnością wrócę z nowymi projektami. Kasia MuzyKat: muzykalnie dla dzieci
katarzyna-zaniat
Katarzyna Zaniat
muzykat.com
Godzinna konsultacja "techniczna" oszczędziła mi masę czasu i nerwów na dalsze poszukiwanie bezpłatnego rozwiązania w internecie. Na przyszłość wiem, że jeśli "zawieszę" się na jakimś "technicznym" elemencie prowadzenia biznesu, od razu poproszę o pomoc Pana Krzysztofa. Problem został rozwiązany szybko, bardzo profesjonalnie i bez zbędnego stresu. Po konsultacji dostałam podsumowanie gdzie jeszcze raz krok po kroku otrzymałam informację co zrobić, gdybym zetknęła się z podobnym problemem w przyszłości. Szczerze polecam!!
Katarzyna Gołębiewska
Refreksolog
Jestem zachwycona wiedzą i profesjonalizmem Krzysztofa. Dzięki jego poradnikom byłam w stanie sama zbudować stronę internetową oraz bazę mailingową. Jestem początkującym przedsiębiorcą i osobą, która jest totalnie nieinformatyczna i nietechniczna. Zrozumiały język jakim się posługuje Krzysztof jest w takich sytuacjach niezbędny. Polecam, każdemu, kto potrzebuje pomocy w świecie internetowym.
Marta Daraszkiewicz-Kalupa
Psychoedukacja
Nie mogłam lepiej trafić! Krzysztofa znalazłam na YouTube i po obejrzeniu jego filmików, już wiedziałam, że to profesjonalista. Pomógł mi ze stworzeniem strony internetowej, założeniem sklepu, podpięciem płatności, systemem mailerlite i wieloma innymi rzeczami. Krzysztof wszystko bardzo dokładnie tłumaczy, jest pomocny i cierpliwy. Zawsze pomoże i poratuje, gdy trzeba. Współpraca z Krzysztofem, to czysta przyjemność! Polecam każdemu!
Asia Sołowińska
Psychodietetyk
Krzysztof to doświadczony specjalista, którego cenne i trafne rady szybko rozwiązują moje problemy ze stroną i mediami społecznościowymi. Jestem zadowolona z naszej współpracy i polecam wszystkim szukającym marketingowego wsparcia dla swojej firmy 👍
Weronika Chwietczuk
Nieruchomości
Polecam całym serduchem! W końcu mogę to powiedzieć - po latach poszukiwań trafiłam na kogoś, kto wie, co robi, robi to, co mówi i jeszcze robi to w umówionych terminach. A czasem mnie motywuje do działania jako klienta. Perełka!
Marzena Jankowska
Trenerka odporności psychicznej
Przyspieszony kurs Krzyśka w temacie stawiania stron internetowych oceniam zdecydowanie 5/5! Przystępna wiedza, materiały szkoleniowe jako skrypt + wideo, dużo praktyki i wsparcie na każdym etapie budowy strony 🙂 Polecam wszystkim !
Patryk Serafin
Menedżer
Profesjonalista nie zamknięty na jedno "właściwe" rozwiązanie. Elastycznie podchodzący do wyzwania. Serdecznie polecam usługi p. Krzysztofa. Potrafi się wsłuchać w to czego potrzebuje klient.
Wojciech Ciemski
Security Bez Tabu.
Uwielbiam pracować z Krisem! Pełna profeska, mocne zaangażowanie i dowożenie terminów - polecam!!!
Kamil Lizurej
Coach, Trener
Z Krzysztofem po prostu dobrze się pracuje! Tylko tyle i aż tyle!b Jest sumienny, dowozi terminy, pomaga i sugeruje gdy coś można zrobić inaczej. POLECAM!
Beata Milcuszek
Menadżerka
Pan Krzysztof to profesjonalista, rzetelne podejście do zlecenia stworzenia strony internetowej, bardzo dobry kontakt przez cały okres zlecenia, cierpliwość w tłumaczeniu niuansów tego skomplikowanego dla laika zagadnienia.
Przemysław M.
Komornik Sądowy
Krzysztof jest profesjonalistą i potrafi dzielić się widzą. Dzięki jego szkoleniom potrafię budować strony 🙂 Polecam wszystkim!
Maciej G.
Właściciel firmy marketingowej
Serdecznie polecam współpracę z Krzysztofem. Od samego początku bardzo spokojnie i rzeczowo rozmawia o potrzebach i proponuje rozwiązania. Cierpliwie tłumaczy techniczne zawiłości i wprowadza w świat związany z budową jak i również obsługą strony. Nasza współpraca zaowocowała piękną stroną oraz sklepem internetowym. W razie przyszłych zapotrzebowań wiem już gdzie wrócić:) Polecam serdecznie, Anna Kralka
Anna Kralka
Mentorka kobiet, coach, liderka, trenerka,
Pan Krzysztof to profesjonalista, rzetelne podejście do zlecenia stworzenia strony internetowej, bardzo dobry kontakt przez cały okres zlecenia, cierpliwość w tłumaczeniu niuansów tego skomplikowanego dla laika zagadnienia.
Jolanta Johnsson
Właścicielka sklepu internetowego
Bardzo profesjonalna pomoc Krzysztofa, który zmontował idealnie działający system sprzedażowy, patrząc przy tym również na to, by nie generować zbyt dużych i zbędnych kosztów. W pełni polecam!
Piotr Truchanowicz
Właściciel firmy szkoleniowej
Po już kolejnej konsultacji z Panem Krzysztofem Gonetem nie mogę powiedzieć nic innego niż to, że jestem ZACHWYCONY! Pomimo moich różnorodnych pytań/problemów: lista mailowa, budowa strony, konstrukcja oferty, oprawa graficzną projektu i wiele wiele innych Pan Krzysztof w prosty i przystępny sposób potrafił mi wszystko pokazać i wyjaśnić! Gorąco polecam! Każda złotówka zapłacona za konsultacje była tego WARTA!
NetGonet opinie
Tomasz Rosłon
Właścicielka sklepu internetowego
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy:) Dobry kontakt, profesjonalizm i przyjemna współpraca. Strona wygląda i działa dokładnie, tak jak chciałem! Polecam.
Igor Fojcik
Przedsiębiorca, Trener personalny
Z czystym sumieniem mogę polecić konsultacje z Panem Krzysztofem. Na konsultacji otrzymałam "garść" rzetelnej i konkretnej wiedzy i instrukcji. Na wszystkie moje pytania i problemy związane z tworzeniem strony otrzymałam wyjaśnienia i pomoc. Na koniec spotkania dostałam jeszcze przydatne mi linki. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeżeli będę miała jeszcze problemy skorzystam z porad P. Krzysztofa.
Joanna Szukiel
Blogerka
Chylę czoła przed profesjonalizmem Pana Krzysztofa. Bardzo rzeczowa i konkretna konsultacja dotycząca sklepu zbudowanego na wordpressie. Pan Krzysztof rozwiązał problem z formularzem zamównienia i koszykiem o dużym stopniu skomplikowania. Bardzo dziękuję
Beata B
Przedsiębiorca
Krzysiu mi zawsze pomoże, to moja złota rączka, :)) Jeśłi mam problem, piszę do Krzysia, a on znajduje skuteczne rozwiązanie.
Adam Wala
Przedsiębiorca
Szukałam osoby, która fachowo i w krótkim czasie pomoże mi w budowie strony sprzedażowej i wybrałam Pana Krzysztofa. Nie pomyliłam się w wyborze - bardzo profesjonalne podejście do klienta. Przy tym rzetelność, terminowość i bardzo wartościowe podpowiedzi i uwagi techniczne! Zdecydowanie polecam!
Sylwia Garbaciak
Psycholog, psychoterapeuta
Krzysztof Gonet to synonim profesjonalizmu. Jestem zachwycony naszą współpracą. W bardzo krótkim czasie pomógł mi wybrać drogę rozwoju mojego biznesu. Pomógł mi postawić stronę sprzedażową oraz udzielił mi wielu technicznych i merytorycznych wskazówek. Kto już raz skorzystał z pomocy Krzysztofa nie będzie szukać innego fachowca.
Łukasz P
Przedsiębiorca

Zobacz co mogę dla Ciebie zrobić

Powyższe opinię pochodzą od klientów, którzy skorzystali z produktów i usług firmy NetGonet.