Ceneo, to największa porównywarka cen w Europie. Umożliwia ona porównanie cen produktów z różnych sklepów internetowych, co pozwala klientom na znalezienie najlepszej oferty.

Jako właściciel sklepu internetowego, możesz wykorzystać Ceneo do zwiększenia przychodów w Twoim sklepie internetowym.

Integracja Ceneo WooCommerce

Integracja Ceneo z WooCommerce pozwala na automatyczne wysyłanie informacji o produktach i cenach z Twojego sklepu do Ceneo, co zwiększa jego widoczność i pozwala na dotarcie do szerszej grupy klientów.

Cały proces integracji Ceneo z WooCommerce można uprościć do 3 kroków:

  1. Kliknij i załóż konto w Ceneo
  2. Pobierz i zainstaluj bezpłatną wtyczkę WooCommerce Ceneo
  3. Wykonaj dalsze instrukcje z poniższego filmu. (Szczegółowa instrukcja integracji Ceneo WooCommerce w formie tekstowej jest również dostępna na tej stronie https://www.ceneo.pl/poradniki/instrukcja-woocommerce

Dodatkowe funkcje wtyczki WooCommerce Ceneo

Wtyczka Ceneo umożliwia także integrację z Kup Teraz Ceneo.pl oraz skonfigurowanie usługi Zaufane Opinie, dzięki którym zwiększysz ilość zamówień i pozyskasz wartościowe opinie klientów. Integracja Ceneo z WooComerce jest bardzo prosta.

Podsumowanie

Dzięki integracji z Ceneo, twoje produkty będą dostępne dla szerszej grupy konsumentów, co pozwoli na zwiększenie ilości zamówień. Integracja Twojego sklepu internetowego WooCommerce z Ceneo jest bezpłatna i możesz wykonać ją samodzielnie.

Poradnik sponsorowany przez Ceneo.pl sp. z o.o

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *