Recenzja LH.pl to dogłębna analiza jednego z czołowych dostawców usług hostingowych w Polsce. W niniejszym artykule przyjrzymy się ofercie firmy LH.pl.
Przeprowadziłem testy wydajności i szybkości hostingu. Dokładnie przeanalizowałem ich cennik i zakres świadczonych usług. W tej recenzji odkryjesz zarówno zalety, jak i potencjalne wady korzystania z hostingu LH.pl oraz dowiesz się, czy warto wybrać ich na swojego dostawcę usług hostingowych.
LH.pl – opis i historia firmy
LH.pl to polska firma hostingowa, która świadczy usługi od 2002 roku. Po latach działania stała się jedną z najpopularniejszych firm hostingowych w Polsce. Według danych ze strony top100.rootnode.pl firma obsługuje ponad 50 000 domen co daje jej miejsce w TOP 10 rankingu.
Oferuje szereg usług, takich jak:
Dzięki mojemu ponad trzyletniemu doświadczeniu z LH.pl, przygotowałem dla Ciebie dogłębną analizę oferty, aspektów technicznych i wsparcia technicznego. Czy LH.pl to rzeczywiście godna polecenia firma hostingowa? Moja recenzja LH 2024 umożliwi Ci znalezienie odpowiedzi na to pytanie.
Oferta hostingu LH.pl
LH.pl oferuje cztery różne pakiety hostingowe dostosowane do różnych potrzeb: Orange, Kiwi, Mango i Apple. Każdy z nich ma różną pojemność dysku, limit RAM i obciążenie procesora. Wyższe pakiety oferują dodatkowo SSH i Redis. Im wyższy pakiet, tym większe lepsze specyfikacje techniczne.
Dostępne pakiety hostingowe LH:
W skład każdego w pakietów wchodzą:
Wszystkie pakiety posiadają 14 dniowy okres próbny, który pozwala na testowanie usługi bez zobowiązań.
Cennik usług – recenzja LH
Cena usług jest istotnym czynnikiem wpływającym na wybór hostingu. W tej części recenzji omówię cennik usług oraz ofertę firmy LH.pl, zarówno pod względem specyfikacji,
jak i prezentacji marketingowej.
Czytelność oferty LH
Oferta jest czytelna i zawiera wszystkie niezbędne informacje. Na dole strony można znaleźć dodatkowe pełną specyfikacje wybranych pakietów.
Tutaj znajduje się link do cennika z aktualnymi cenami.
Porównanie cen hostingu LH z konkurencją
Jak wypadają ceny LH.pl w porównaniu z innymi firmami, takimi jak nazwa.pl, home.pl, dhosting.pl, az.pl?
Firmy hostingowe dbają o to, aby trudno było bezpośrednio porównać ich oferty. Każda z nich ma inne parametry i pakiety. Często niektóre usługi są dodatkowo płatne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wyboru hostingu, to zapraszam do artykułu jak wybrać hosting. Ta recenzja LH obejmie tylko i wyłącznie porównanie ceny.
Porównałem aktualne cenniki popularnych firm, abyś mógł zobaczyć jak wygląda cenowe zestawienie najniższych dostępnych pakietów hostingowych.
Do poniższego zestawienia wybrałem najtańsze pakiety popularnych firm hostingowych. Każdy z pakietów jest wystarczający do stworzenia prostej strony wizytówki.
Porównanie cen najtańszych pakietów hostingowych w lh.pl, nazwa.pl, home.pl, dhosting.pl i az.pl
*Stan z dnia 05.09.2023 ceny mogą się zmieniać w zależności od promocji i warunków umowy.
Droższe pakiety LH, które są odpowiednie dla sklepów internetowych i nieco większych portali są w cenach porównywalnych do konkurencji.
Cennik podsumowanie
LH.pl posiada w swojej ofercie szeroki wybór pakietów hostingowych, które można dopasować do swoich potrzeb.
Kod rabatowy LH – 25%: NetGonet
Jeśli chcesz dodatkowo obniżyć cenę, przy zakupie można skorzystać ze specjalnego kodu rabatowego, który obniża cenę dowolnego pakietu hostingowego o 25%.
Poczta LH.pl
Z każdym pakietem hostingowym otrzymasz dostęp do poczty e-mail. W ramach jednego konta hostingowego możesz założyć maksymalnie 500 osobnych skrzynek pocztowych. Program do obsługi poczty jest prosty w obsłudze i intuicyjny. Skrzynka email posiada funkcje, takie jak:
Integracja poczty z innymi dostawcami (Gmail, Outlook lub inne).
Jeśli korzystasz z innych systemów do obsługi maila, możesz w prosty sposób zintegrować skrzynkę pocztową z innymi dostawcami. Na przykład Gmail lub Outlook. Dzięki temu, możesz stworzyć profesjonalny email firmowy, który zawiera adres Twojej domeny i będziesz mógł odbierać i wysyłać pocztę korzystając ze swojego ulubionego narzędzia.
Szybkość hostingu LH – recenzja LH
Wysoka wydajność jest jednym z kluczowych aspektów, na które trzeba zwrócić uwagę przy wyborze hostingu.
Lokalizacja i infrastruktura
Firma posiada własne serwery (samodzielnie decyduje o zakupie wszystkich elementów i podzespołów) i korzysta z kolokacji serwerowej w dwóch centrach danych – Atman i Netia, znajdujących się w trzech lokalizacjach w Warszawie.
Sprawdźmy jak cały ten sprzęt radzi sobie w testach szybkości.
Analiza szybkości i wydajności hostingu LH.pl
Szybkość ładowania stron jest jednym z kluczowych czynników wpływających na doświadczenia użytkowników. Jeśli strona działa wolno, odwiedzający i potencjalni klienci mogą się zniechęć i szybko ją opuścić. Właśnie dlatego przeprowadziłem testy wydajności, które sprawdzą jak LH radzi sobie z wydajnością i czy strony internetowe WordPress zainstalowane na hostingu osiągają dobre wyniki.
Wszystkie testy przeprowadziłem w starannie skonfigurowanym środowisku, by zapewnić najbardziej obiektywne wyniki. Wykorzystałem czystą instalację WordPress, bez żadnych dodatkowych wtyczek czy motywów, które mogłyby wpłynąć na osiągi. Testy zostały przeprowadzone na pakiecie hostingowym Kiwi.
TTFB – Time To First Byte
TTFB to jeden z wskaźników, który pomaga ocenić, jak szybko strona zaczyna się ładować. Im krótszy TTFB, tym lepiej dla szybkości strony.
Czas TTFB jest dobry i wyniósł 208 ms.
Szybkość podstawowych operacji serwera
Sprawdziłem, jak szybko hosting wykonuje podstawowe operacje, takie jak obliczenia matematyczne czy manipulacje tekstowe. Wyniki testu:
Wyniki świadczą o tym, że serwer jest bardzo szybki w podstawowych operacjach, co bezpośrednio przekłada się na szybkość działania strony internetowej.
Szybkość połączenia z bazą danych
Połączenie z bazą danych MySQL również wygląda imponująco:
Szczególnie warto zwrócić uwagę na czas połączenia z MySQL – jest on dosłownie zerowy, co świadczy o bardzo dobrej optymalizacji.
Najważniejsze dla wielu osób będą wyniki dotyczące WordPressa.
Tutaj również LH.pl osiągnął bardzo dobre wyniki:
Testy szybkości CPU, systemu plików, szybkości sieci
Do dodatkowych testów szybkości wykorzystałem wtyczkę WordPress Hosting Benchmark tool. Uzyskane wyniki są bardzo wysokie. Wtyczka wykonała kilka testów:
Więcej na temat metodologii przeprowadzonego testu możesz przeczytać z oficjalnej strony wtyczki Hosting Benchmark tool.
Serwer uzyskał wynik 9.6 w 10 stopniowej skali, co jest bardzo dobrym wynikiem.
DNS testy szybkości
DNS, (ang. Domain Name System) czyli System Nazw Domenowych, jest odpowiedzialny za tłumaczenie ludzko zrozumiałych adresów internetowych (np. netgonet.pl) na adresy IP, które są używane przez komputery do identyfikacji stron internetowych. Jeśli ten proces trwa zbyt długo, może to wpłynąć na czas ładowania Twojej strony, co z kolei może odstraszyć potencjalnych odwiedzających.
Proces Testowania
Aby sprawdzić szybkość DNS, użyłem strony DNSPerf. Ta strona testuje, jak szybko działają serwery DNS na całym świecie. Dzięki temu wiesz, jak Twoja strona działa nie tylko u Ciebie, ale też u odwiedzających, które wchodzą na nią z innych krajów.
Wartości opóźnienia w teście wyniosła poniżej 40 ms co jest uważane uważane za dobry wynik i świadczą o wysokiej wydajności serwerów DNS.
Podsumowanie wydajności szybkość
Przeprowadzone testy potwierdzają, że strony na hostingu LH.pl ładują się bardzo szybko, a czas odpowiedzi serwera jest niski. Infrastruktura jest dobrze przygotowane pod obsługę stron i sklepów internetowych stworzonych w systemie WordPress.
Dostępność hostingu
Dostępność hostingu jest kluczowym wskaźnik dla dostawców hostingu, ponieważ pokazuje, jak niezawodne są ich usługi. Uptime zwykle wyraża się w procentach i odnosi się do czasu, w którym serwer był dostępny w ciągu roku.
Przykład obliczenia Uptime
Warto zauważyć, że 100% uptime jest praktycznie niemożliwy do osiągnięcia ze względu na konieczność przeprowadzania konserwacji, aktualizacji oraz potencjalnych problemów sprzętowych czy oprogramowania.
W regulaminie usługi można znaleźć zapis, które informacje o tym, że Operator gwarantuje ciągłość dostarczania usług przez 99.5 % czasu w każdym miesiącu.
Uptime LH.pl testy
Do testów, wykorzystałem narzędzie UptimerRobot. Narzędzie sprawdzało dostępność strony przez 24 godziny na dobę w 5 minutowych odstępach. Testy trwały 30 dni.
Przy takich ustawieniach uptime wyniósł 100% oznacza, to że hosting był dostępny przez cały czas.
Ryzyko błędu pomiaru. Z racji tego, że narzędzie sprawdza dostępność strony co 5 minut, może istnieć ryzyko, że krótkie przerwy w działaniu, trwające mniej niż 5 minut, nie zostaną uwzględnione w raporcie. Oznacza to, że rzeczywisty uptime może być nieco niższy niż 100%. Patrząc na wyniki innych monitorowanych stron uptime wynosił około 99,99 %. – 99,97%.
Bezpieczeństwo LH
Firma monitoruje swoją infrastrukturę 24/7 i stosuje metody ochrony, takie jak ochrona przed atakami DDoS i Brute Force. Od 2021 roku, sieć LH.pl jest wspierana przez urządzenia Juniper MX, które zapewniają niższe opóźnienia w sieci i zwiększają odporność na ataki DDoS. Serwery firmy są wyposażone w WAF (Web Application Firewall), który chroni hostowane strony internetowe i aplikacje. LH.pl wykonuje również codzienne kopie zapasowe danych klientów, które są przechowywane przez 30 dni w niezależnej lokalizacji.
Certyfikat SSL
Firma oferuje bezpieczne połączenie z pocztą za pomocą SSL/TLS oraz bezpłatne certyfikaty SSL let’s encrypt. Dodatkowo istnieje możliwość wkupienia płatnego certyfikatu SSL. Zakupu można dokonać bezpośrednio z panelu klienta. Certyfikat SSL odnawia się automatycznie.
Bezpieczne przesyłanie plików na hosting
Możesz w bezpieczny sposób wykonać transfer plików na hosting. Masz do wyboru 2 systemy:
Bezpieczeństwo poczty e-mail
Jeśli masz wykupiony hosting i domenę w LH.pl, to automatycznie poczta będzie zabezpieczona poniższymi mechanizmami:
Certyfikat ISO 9001 i 27001
Firma LH.pl jako nieliczna z polskich firm hostingowych posiada certyfikaty ISO 27001 oraz 9001.
Certyfikat ISO 9001 podkreśla zaangażowanie firmy w ciągłe podnoszenie jakości usług. Jest to dowód na to, że infrastruktura firmy jest regularnie ulepszana i że zespół działa zgodnie z określonymi procedurami, aby dostarczyć klientom najlepsze możliwe rozwiązania.
Certyfikat ISO 27001 oznacza, że infrastruktura firmy spełnia rygorystyczne standardy bezpieczeństwa i że jej zespół działa zgodnie z precyzyjnymi procedurami w celu zapewnienia ciągłości usług.
Bezpieczeństwo jest niezwykle ważne, gdy mówimy o usługach hostingowych. LH.pl oferuje różne rozwiązania związane z zabezpieczeniem stron, takie jak certyfikaty SSL, kopie zapasowe czy ochronę przed atakami DDoS. To wszystko sprawia, że usługi LH.pl cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa.
Zgodność hostingu z RODO
LH.pl gwarantuje pełną zgodność swoich usług z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, w tym z RODO. Wszystkie dane klientów są chronione i przechowywane na terytorium Polski.
Firma udostępnia możliwość podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych, co jest szczególnie ważne dla przedsiębiorców i firm, które muszą w pełni przestrzegać przepisów RODO w swojej działalności.
System zarządzania bezpieczeństwem informacji, jaki posiada LH.pl, jest zgodny z normą ISO 27001. Dzięki pełnej zgodności z RODO oraz posiadaniu systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnego z normą ISO 27001, LH.pl może zapewnić swoim klientom wysoki poziom ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji.
Obsługa klienta / Support
Dobra obsługa klienta to kluczowy aspekt każdej firmy. Sprawdziłem jak wygląda obsługa klienta w firmie LH.
Dostępne kanały wsparcia:
Firma posiada wiele możliwości kontaktu. Wielokrotnie testowałem czas reakcji obsługi dzwoniąc i pisząc do działu obsługi klienta. Pomoc techniczna szybko odpowiada na pytania w sposób profesjonalny i kulturalny. Moi klienci, których kierowałem do obsługi klienta również nie mieli zastrzeżeń do poziomu obsługi.
Dodatkowe wsparcie klienta i poradniki
Firma posiada bogatą bazę poradników, które są dostępne w dziale pomocy oraz na ich blogu. Dzięki temu bardzo szybko można rozwiązać dowolny problem samodzielnie. Prowadzi również grupę wsparcia na Facebooku oraz kanał YouTube na którym można uzyskać dodatkową wiedzę.
Takie podejście, daje klientom możliwość samodzielnego rozwiązania problemu lub zdobycia dodatkowej wiedzy.
Panel administracyjny klienta
LH.pl oferuje swój własny, unikalny panel administracyjny. Panel ten jest przyjazny dla użytkowników, intuicyjny i łatwy w obsłudze. Pozwala na pełne zarządzanie domenami, kontami e-mail oraz bazami danych. Dodatkowo panel umożliwia zarządzanie usługami dodatkowymi, takimi jak certyfikaty SSL.
W panelu znajduje się też autoinstalator WordPress, który znacznie ułatwia i przyspiesza proces instalacji WordPressa.
Minusy jakie znalazłem w panelu klienta, to:
Kompatybilność z WordPressem
Hosting spełnia wszystkie wymagania, które są potrzebne do obsługi WordPressa.
Lista wymagań z oficjalnej strony WordPress.
Hosting w LH.pl oferuje klientom serwer Apache, który jest zalecany w oficjalnej dokumentacji WordPress.
Autoinstalator WordPress
Autoinstalator, to system, który automatycznie instaluje WordPressa na Twoim hostingu. WordPress, to najpopularniejszy system CMS do tworzenia stron internetowych i blogów.
System instalacji jest bardzo prosty i przejrzysty. Zadbano o to, aby instalacja WordPress była aktualna i nie miała dodatkowych zbędnych elementów. Każda osoba początkująca poradzi sobie z Instalacją WordPressa. System pozwala również na szybkie uruchomienie bezpłatnego certyfikatu SSL Let’s Encrypt, co również jest znacznym ułatwieniem dla początkujących użytkowników.
LH.PL opinie klientów
Firma cieszy się bardzo dobrymi opiniami. W dniu pisania tej recenzji:
Wysokie oceny LH.PL świadczą o pozytywnych doświadczeniach użytkowników oraz ich satysfakcji z korzystania z usług firmy.
Plusy i minusy hostingu | recenzja LH
Poniżej znajdziesz zestawienie plusów i minusów usługi hostingowej. Zestawienie bazuje na przeprowadzony testach i moich doświadczeniach.
Plusy hostingu LH:
Minusy hostingu LH
Recenzja LH.pl – podsumowanie i ocena
Podsumowując, LH.pl to solidny dostawca usług hostingowych, który oferuje konkurencyjne ceny oraz dobrą jakość usług. Jeśli szukasz wydajnego, bezpiecznego i niezawodnego hostingu z pomocną obsługą klienta, hosting w LH.pl będzie dobrym wyborem i otrzymuje moją rekomendację.
Ocena końcowa 9.5/10
Jeśli chcesz skorzystać z usług firmy lh.pl możesz skorzystać ze specjalnego kodu rabatowego, który poniży cenę Twoje zamówienia o 25%.
Kod rabatowy LH – 25%: NetGonet
Jak wykorzystać kod rabatowy lh.pl ?
1. Wejdź na stronę lh.pl
2. Wybierz pakiet hostingu.
3. Podczas zamówienia wprowadź kod rabatowy.
*Kod rabatowy dotyczy planów hostingowych (Orange, Kiwi, Mango, Apple).
Jak przenieść stronę i pocztę do LH.pl?
Jeśli Twoja strona internetowa lub sklep online jest już w innym hostingu z którego nie jesteś zadowolony, możesz ją przenieść. Taka operacja może wydawać się trudna, jednak obsługa klienta pomoże Ci na każdym etapie migracji i wykona większość pracy za Ciebie.
Proces jest bardzo prosty:
- Wejdź na stronę lh.pl i kup wybrany pakiet hostingowy z kodem rabatowym NetGonet.
- Skontaktuj się z LH.pl mailowo, na czacie lub telefonicznie.
- Otrzymasz Indywidualnego Opiekuna Migracji, który przeprowadzi Cię przez cały proces.
- Prześlij listę stron WWW i skrzynek e-mail wraz z hasłami do nich oraz dane dostępowe do panelu obecnego hostingu.
- LH.pl przeprowadzi migrację stron i poczty, trwającą do 2 dni roboczych.
- Skontaktuj się z Opiekunem Migracji, by ustalić datę przepięcia rekordów DNS i Gotowe.
FAQ – często zadawane pytania | Recenzja LH
- Czy lh.pl oferuje darmowy plan hostingowy? Lh.pl nie oferuje darmowego planu hostingowego. Możesz przetestować dowolny pakiet hostingowy przez 14 dni bezpłatnie. W okresie testowym możesz bez ryzyka sprawdzić działanie Twojej strony internetowej.
- Czy lh.pl jest dobry dla początkujących? Tak, usługa jest odpowiednia dla początkujących, dzięki intuicyjnemu panelowi administracyjnemu oraz pomocnej obsłudze klienta, która może pomóc w razie problemów.
- Czy lh.pl oferuje certyfikaty SSL? Tak, firma oferuje certyfikaty SSL, co pozwala na zabezpieczenie Twojej strony internetowej i ochronę przesyłanych danych. Każdy pakiet umożliwia korzystanie z bezpłatnego certyfikatu Let’s encrypt.
- Czy lh.pl oferuje wsparcie dla WordPress? Tak, serwery lh.pl są przystosowane i oferują wsparcie dla WordPress, a nawet posiada specjalne pakiety hostingowe optymalizowane pod kątem tego popularnego systemu zarządzania treścią.
- Czy lh.pl oferuje migrację stron? Tak, lh.pl oferuje bezpłatną pomoc w migracji stron internetowych od innego dostawcy usług hostingowych.
- Czy lh.pl oferuje usługi e-mail? Tak, firma oferuje usługi e-mail w ramach swoich pakietów hostingowych. Możesz tworzyć konta e-mail z własną domeną, korzystając z intuicyjnego panelu administracyjnego.
- Czy hosting dobrze działa z WooCommerce? Tak firma jest przystosowana do obsługi WordPressa oraz WooCommerce oferując różne pakiety hostingowe, które można dostosować do potrzeb sklepów internetowych.
- Czym jest hosting w chmurze – Usługi Cloud Serwer, to zaawansowane usługa przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników. Świetnie nadaje się pod duże portale i sklepy.
Słownik pojęć hostingowych
- Hosting: Usługa, która polega na udostępnianiu miejsca na serwerze dla plików strony internetowej, dzięki czemu strona jest dostępna dla użytkowników internetu.
- Domena: Unikalny adres internetowy, który pozwala użytkownikom na dostęp do Twojej strony internetowej. Na przykład, „twojanazwa.com”.
- Serwer: Fizyczny lub wirtualny komputer używany do hostowania strony internetowej. Serwery są zazwyczaj zarządzane przez firmy hostingowe i przechowują dane strony internetowej.
- Protokół HTTP: Protokół komunikacyjny używany do przesyłania informacji między serwerem a przeglądarką internetową. Jest to podstawowy protokół używany w internecie do wyświetlania stron internetowych.
- FTP (File Transfer Protocol): Protokół umożliwiający przesyłanie plików między komputerem a serwerem. Często używany do przesyłania plików strony internetowej na serwer.
- SSL (Secure Sockets Layer): Technologia bezpieczeństwa służąca do szyfrowania połączeń między przeglądarką internetową a serwerem. Strony korzystające z SSL mają adres zaczynający się od „https://”.
- Certyfikat SSL: Elektroniczny dokument potwierdzający tożsamość strony internetowej i umożliwiający szyfrowanie połączenia.
- CMS (Content Management System): System zarządzania treścią, który umożliwia tworzenie i modyfikowanie treści strony internetowej bez konieczności posiadania umiejętności programowania. Przykłady to WordPress, Joomla czy Drupal.
- DNS (Domain Name System): System, który tłumaczy nazwy domen na adresy IP, umożliwiając komputerom znalezienie się w sieci.
- Backup: Kopia zapasowa danych Twojej strony internetowej, zazwyczaj tworzona automatycznie przez firmę hostingową.
- Baza danych: Struktura, która przechowuje informacje na temat Twojej strony, takie jak treść postów, informacje o użytkownikach, itp. Najpopularniejszą technologią bazodanową w przypadku stron internetowych jest MySQL.
- MySQL: Popularny system zarządzania bazami danych, często używany w połączeniu z PHP do tworzenia dynamicznych stron internetowych.
- PHP: Język programowania często używany do tworzenia stron internetowych. Jest szczególnie popularny w połączeniu z MySQL i WordPress.
- TTFB to skrót od „Time To First Byte”. Oznacza to czas, który upływa od momentu, kiedy użytkownik próbuje wejść na stronę internetową, do momentu, kiedy jego komputer otrzymuje pierwsze „kawałki” danych od serwera, na którym ta strona jest przechowywana. Innymi słowy, to jak długo trzeba czekać, zanim zacznie się coś dziać po kliknięciu w link lub wpisaniu adresu strony w przeglądarce.
Autor Krzysztof Gonet
Nazywam się Krzysztof Gonet. To miejsce powstało, aby pomóc Ci w stworzeniu zyskownego biznesu online opartego na Twojej pasji i talentach, abyś mógł robić to, co daje Ci satysfakcję, i poprzez Twoją pracę zmieniać świat na lepsze. Dowiedź się więcej o autorze.
Niestety, nie polecam dla osób, które planują zarządzać więcej niż 10 serwisami.
Wady:
Brak możliwości klonowania zawartości między domenami, co utrudnia przenoszenie całości serwisu.
Brak opcji bezpośredniego dostępu do panelu administracyjnego WordPressa.
Nie można przeprowadzać zbiorowych aktualizacji wtyczek WordPressa.
Nie ma funkcji alertów o konieczności aktualizacji WordPressa.
Panel zarządzania jest autorskim rozwiązaniem, które wymaga wielu usprawnień.
Serwer wydaje się być odpowiedni głównie dla osób zarządzających 2-3 domenami.
Cześć, dziękuję za podzielenie się opinią.
Odniosę się do tego, co napisałeś:
1. Możesz dowolnie klonować/przenosić zawartość stron między katalogami za pomocą FTP/SFTP. Jeśli ktoś przechodzi do LH.pl, otrzyma bezpłatną migrację stron.
2. Zbiorowe aktualizacje WordPressa są niezalecane, ponieważ wiele rzeczy może pójść nie tak.
Taki proces musi być nadzorowany, lub bardzo dobrze zautomatyzowany (Można przeprowadzać aktualizację przez SSH, które jest dostępne w LH.pl od pakietu Kiwi).
3. Co do alertów, faktycznie ich nie ma, jednak nigdy nie korzystałem z takiej funkcji z poziomu hostingu. Można ustawić sobie takie powiadomienia przez WP-CLI.
4. Co do zmian w panelu, to jasna nie ma idealnego rozwiązania, które będzie odpowiadać wszystkim. Myślę, że dla osób początkujących panel jest bardzo dobrze przygotowany.
Jeśli jesteś osobą bardziej zaawansowaną, to możesz wysłać do LH.pl listę Twoich sugestii.
Pozdrawiam 🙂
Szkoda że nie masz takiej recenzji po prestashop -bardzo by pomogła 😉
Dzięki, z Prestashop nie korzystam, jednak wiem, że hosting LH.pl jest przygotowany na to rozwiązanie. Zawsze możesz założyć sobie testowe konto i sprawdzić wydajność sklepu.
Z tego co wiem obsługa może zrobić migrację sklepu i sprawdzisz czy wydajność jest dla Ciebie wystarczająca :). Pozdrawiam, Krzysztof